Twój koszyk jest pusty
Polish English

sprzedaż

Zioła-mieszanki ziołowe

zioła doroty

suplementy

naturalne składniki!

czystek

MIKROSKOPOWA ANALIZA KROPLI KRWI

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ MIKROSKOPOWĄ ANALIZĘ KROPLI KRWI ?

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi pozwala na wykrycie zaburzeń środowiska wewnętrznego nawet gdy badania laboratoryjne wykazują tzw.”normę”. Jest to informacja o kondycji środowiska wewnętrznego, o zakłóceniach funkcjonalnych poszczególnych organów i patogennych zmianach krwi.

Z mikroskopowej analizy kropli krwi pobranej z palca nanoszona jest na szkiełko podstawowe i po odpowiednim przygotowaniu oglądana jest pod mikroskopem, z wykorzystaniem zmiennych powiększeń od 100x do 1600x.

W ciągu jednej minuty krew krąży przez całe ciało zbierając informacje o poszczególnych organach i układach organów. Ponadto dostajemy informacje stanie krwi i ciałek krwi. W ten sposób uzyskujemy informację o kondycji całego środowiska wewnątrz ciała, o ewentualnych zakłóceniach funkcjonalnych poszczególnych organów oraz patogennych zmianach krwi.

Za pomocą mikroskopii kropli krwi można pozyskać jasny, obszerny obraz sytuacji wyjściowej pacjenta i co najważniejsze można obserwować i kontrolować przebieg sugerowanych terapii.

Facebook

Google Plus

 

Wykonanie nasiona konopi Web Gold Business


Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

sól himalajska różowa 40