Twój koszyk jest pusty
Polish English

sprzedaż

Zioła-mieszanki ziołowe

zioła doroty

suplementy

naturalne składniki!

czystek

"Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób." - Hipokrates

nasiona konopi

MIKROSKOPOWA ANALIZA KROPLI KRWI

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ MIKROSKOPOWĄ ANALIZĘ KROPLI KRWI ?

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi pozwala na wykrycie zaburzeń środowiska wewnętrznego nawet gdy badania laboratoryjne wykazują tzw.”normę”. Jest to informacja o kondycji środowiska wewnętrznego, o zakłóceniach funkcjonalnych poszczególnych organów i patogennych zmianach krwi.

Z mikroskopowej analizy kropli krwi pobranej z palca nanoszona jest na szkiełko podstawowe i po odpowiednim przygotowaniu oglądana jest pod mikroskopem, z wykorzystaniem zmiennych powiększeń od 100x do 1600x.

W ciągu jednej minuty krew krąży przez całe ciało zbierając informacje o poszczególnych organach i układach organów. Ponadto dostajemy informacje stanie krwi i ciałek krwi. W ten sposób uzyskujemy informację o kondycji całego środowiska wewnątrz ciała, o ewentualnych zakłóceniach funkcjonalnych poszczególnych organów oraz patogennych zmianach krwi.

Za pomocą mikroskopii kropli krwi można pozyskać jasny, obszerny obraz sytuacji wyjściowej pacjenta i co najważniejsze można obserwować i kontrolować przebieg sugerowanych terapii.

GRUPY KRWI

Grupy krwi wykształciły się na przestrzeni dziejów. Pierwsze ludy miały grupę krwi 0, która u plemion prowadzących osiadły tryb życia ewoluowała do grupy A. Grupa krwi B pojawiła się wśród koczowniczych pasterzy, a AB jest wynikiem mieszania się tych dwóch ludów.

Każdy z nas odziedziczył jakąś grupę krwi i to ona powinna być wskaźnikiem do naszego odżywania, gdyż zapotrzebowanie na składniki odżywcze i forma aktywności fizycznej od tego właśnie zależą i wraz z grupą krwi są zapisane w genach.

Jeśli nie możesz schudnąć, mimo najszczerszych chęci, zacznij jeść to, co dyktuje ci twoja grupa krwi. W niej zapisany jest najlepszy dla ciebie sposób odżywiania, przekazany w genach przez prapraprzodków !

ZAPRASZAMY !

Facebook

Google Plus

 

Wykonanie sól himalajska różowa Web Gold Business


Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

odporność 43